Spam

Wszystkie ogłoszenia, czy inne rzeczy NIEZWIĄZANE z opowiadaniem możecie zamieszczać tutaj :)

11 komentarzy:

 1. Nastoletnia Naomi Campel jest wychowywana przez babcie. Dziewczyna by pomóc babci pracuje jako kelnerka w jednej z kawiarni, jednak znana jest z czegoś innego. Pewnego dnia dostaje propozycje, czy ją wykorzysta?
  http://find-fannfic.blogspot.com/
  Przepraszam za SPAM i tu i na tt :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Chłopak i dziewczyna. Nikt nigdy nie spodziewał się, że tych dwoje tak bardzo się do siebie zbliży. Rosalie ma dość złe wspomnienia z dzieciństwa, gdy dorasta wcale nie jest lepiej, ponieważ odchodzi od niej ukochana osoba.
  Rose zostaje poproszona o pomoc jednemu z chłopaków, którego już wcześniej widywała i który bardzo zwrócił jej uwagę. Postanawia spełnić prośbę. Tylko nie wie, że z danej obietnicy wyjdzie tyle kłopotów. Po miesiącach ignorowania w życiu Rosalie pojawia się osoba, która wszystko niszczy. Ro dowiaduje się, że nie może spełnić danej obietnicy i poddaje się. Ma jednak nadzieję, że ktoś pomoże jej w wykonaniu zadania. Tylko czy tak naprawdę się dzieje?
  Zapraszam; lovee-story-for-us.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogła byś mnie powiadamiać na tt?
  @WildRebeliant

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogłabyś mnie powiadamiać na tt? @h__sull xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Victoria to dziewczyna, która często wpakowuje się w wielkie kłopoty razem ze swoją najlepszą przyjaciółką Rose. Nie trafiła do więzienia tylko dlatego, że ma bardzo wpływowych i bogatych rodziców, którzy zawsze ją ratują. Ratowaniem jej i rozpieszczaniem wynagradzają jej to, że nie ma ich przy niej. Czy kiedy zamieszka w Nowym Yorku wszystko się zmieni?

  Harry to typowy Bad Boy, który razem ze swoją czwórką przyjaciół, należy do najbardziej znanego i niebezpiecznego gangu w Nowym Yorku. Zabijanie, niebezpieczne akcje, imprezowanie, nielegalne wyścigi i walki to dla niego coś bez czego nie może żyć. Czy zmieni się kiedy w jego życiu pojawi się brunetka?

  http://storyofmylife-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. disguise-fanfiction.blogspot.com * Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scarlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała

  OdpowiedzUsuń
 8. moglabys mnie informowac o rozdzialach na tt? @perfcniall

  OdpowiedzUsuń
 9. "Sława? Powoli wykończy każdego. [...] Nie byłem wystarczająco silny by wytrzymać tę presję.
  To wszystko działo się za szybko. Nie wytrzymałem. Musiałem odejść."

  Zapraszam do śledzenia losów Zayn'a Malika. Może akurat ta historia przypadnie Ci do gustu?

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń